Part Number PPF-D1872 | Brand: Positive Plus | Out of Stock
CA $36.83


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1872 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098052236 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 20, 2019 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 12.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.39 kg |