Part Number PPF-D1114 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $33.97


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1114 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098424743 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 6, 2013 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 19.00 cm |
| Width | 12.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.91 kg |