Part Number PPF-D2018 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $95.02


Product Highlights
| Part Number | PPF-D2018 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098071718 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 3, 2020 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 18.50 cm |
| Weight | 5.27 kg |