Part Number PPF-D1781 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $75.65


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1781 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629164685 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 4.62 kg |