Part Number PPF-D1381 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $53.74


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1381 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098004204 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 10, 2016 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 3.15 kg |