Part Number PPF-D1084 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $43.66


Product Highlights
| Part Number | PPF-D1084 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098988559 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 6, 2013 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 24.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 2.40 kg |