Part Number SEN-2ABS0275 | Brand: Mpulse | 10 items in stock
CA $61.43


Product Highlights
| Part Number | SEN-2ABS0275 |
| Brand | Mpulse |
| Part Type | ABS Wheel Speed Sensor |
| Position | Front |
| UPC | 775629019220 |
| Category | ABS Wheel Speed Sensor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 1, 2023 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 8.00 cm |
| Width | 6.00 cm |
| Height | 1.00 cm |
| Weight | 0.25 kg |