Part Number LOP-LP3976A | Brand: LOOP | 10 items in stock
CA $17.44


Product Highlights
| Part Number | LOP-LP3976A |
| Brand | LOOP |
| Part Type | Engine Oil Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 775629012702 |
| Category | Engine Oil Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 9, 2023 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 10.00 cm |
| Width | 10.00 cm |
| Height | 18.00 cm |
| Weight | 0.55 kg |