Part Number 70-A66 | Brand: Kugel | Out of Stock
CA $21.28


Product Highlights
| Part Number | 70-A66 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Race Set |
| Position | Rear |
| UPC | 055461959749 |
| Category | Wheel Bearing and Race Set |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 18, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 8.50 cm |
| Width | 8.50 cm |
| Height | 4.00 cm |
| Weight | 0.60 kg |