Part Number 70-513282 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $110.43


Product Highlights
| Part Number | 70-513282 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098142135 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 5, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 19.50 cm |
| Height | 15.50 cm |
| Weight | 4.30 kg |