Part Number 70-512663 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $111.79


Product Highlights
| Part Number | 70-512663 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 055461773970 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 12, 2024 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 19.50 cm |
| Height | 13.50 cm |
| Weight | 4.35 kg |