Part Number 70-512557 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $95.26


Product Highlights
| Part Number | 70-512557 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098078304 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 5, 2020 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 14.50 cm |
| Width | 14.50 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 2.10 kg |