Part Number 70-512388 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $118.42


Product Highlights
| Part Number | 70-512388 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098114118 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 25, 2011 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 4.15 kg |