Part Number 70-512382 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $124.98


Product Highlights
| Part Number | 70-512382 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098503707 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 8, 2014 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 3.55 kg |