Part Number 70-512342 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $76.51


Product Highlights
| Part Number | 70-512342 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098310220 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 1, 2010 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 15.00 cm |
| Weight | 4.60 kg |