Part Number 70-512301 | Brand: Kugel | 2 items in stock
CA $103.34


Product Highlights
| Part Number | 70-512301 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098047553 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 2, 2006 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 16.50 cm |
| Weight | 4.30 kg |