Part Number 70-511033 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $53.69


Product Highlights
| Part Number | 70-511033 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Rear |
| UPC | 827098020280 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2019 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 11.00 cm |
| Width | 11.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 1.05 kg |