Part Number 70-A38 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $13.19


Product Highlights
| Part Number | 70-A38 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Race Set |
| Position | Rear Outer |
| UPC | 827098019536 |
| Category | Wheel Bearing and Race Set |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.45 kg |