Part Number 70-512421 | Brand: Kugel | 8 items in stock
CA $118.48


Product Highlights
| Part Number | 70-512421 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear Left |
| UPC | 827098306063 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 7, 2013 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.50 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 18.50 cm |
| Weight | 4.40 kg |