Part Number 70-KH6000 | Brand: Kugel | 9 items in stock
CA $50.99


Product Highlights
| Part Number | 70-KH6000 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Hub Repair Kit |
| Position | Front |
| UPC | 055461478417 |
| Category | Wheel Hub Repair Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 18, 2024 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 14.50 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 1.84 kg |