Part Number 70-518510 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $41.41


Product Highlights
| Part Number | 70-518510 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Hub Repair Kit |
| Position | Front |
| UPC | 827098142364 |
| Category | Wheel Hub Repair Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2010 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 2.55 kg |