Part Number 70-513098 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $24.51


Product Highlights
| Part Number | 70-513098 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098027586 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 12, 2003 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 16.50 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 1.40 kg |