Part Number 70-KH9000 | Brand: Kugel | Out of Stock
CA $120.10


Product Highlights
| Part Number | 70-KH9000 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 055461100639 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 11, 2025 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 15.80 cm |
| Width | 14.80 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 2.12 kg |