Part Number 70-515190 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $233.71


Product Highlights
| Part Number | 70-515190 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 775629260769 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 13, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 22.00 cm |
| Height | 20.00 cm |
| Weight | 9.15 kg |