Part Number 70-515096 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $137.84


Product Highlights
| Part Number | 70-515096 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098101798 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 11, 2010 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 23.50 cm |
| Height | 16.00 cm |
| Weight | 6.10 kg |