Part Number 70-515036 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $98.42


Product Highlights
| Part Number | 70-515036 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098040424 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 3, 2004 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 15.00 cm |
| Weight | 6.00 kg |