Part Number 70-513424 | Brand: Kugel | 8 items in stock
CA $122.51


Product Highlights
| Part Number | 70-513424 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098886022 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2021 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 3.55 kg |