Part Number 70-513300 | Brand: Kugel | 5 items in stock
CA $125.44


Product Highlights
| Part Number | 70-513300 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098310312 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 12, 2013 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 19.00 cm |
| Height | 15.50 cm |
| Weight | 3.50 kg |