Part Number 70-513226 | Brand: Kugel | 2 items in stock
CA $121.46


Product Highlights
| Part Number | 70-513226 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098073927 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 11, 2011 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 3.00 kg |