Part Number 70-513125 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $51.89


Product Highlights
| Part Number | 70-513125 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098044774 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 20, 2006 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 14.50 cm |
| Width | 14.50 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 2.00 kg |