Part Number 70-512576 | Brand: Kugel | 8 items in stock
CA $118.24


Product Highlights
| Part Number | 70-512576 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 775629964742 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 23, 2023 |
| Updated | Feb 9, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 3.60 kg |