Part Number 70-510119 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $53.73


Product Highlights
| Part Number | 70-510119 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098310176 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 14, 2016 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 0.80 kg |