Part Number 70-510091 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $36.94


Product Highlights
| Part Number | 70-510091 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098105857 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 4, 2010 |
| Updated | Nov 4, 2025 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 0.75 kg |