Part Number 70-515009 | Brand: Kugel | 9 items in stock
CA $91.04


Product Highlights
| Part Number | 70-515009 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front Right |
| UPC | 827098028439 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 7, 2004 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 19.00 cm |
| Width | 19.00 cm |
| Height | 13.00 cm |
| Weight | 5.05 kg |