Part Number 70-515110 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $171.62


Product Highlights
| Part Number | 70-515110 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front Left |
| UPC | 827098101972 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 25, 2010 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 15.00 cm |
| Weight | 5.60 kg |