Part Number 70-517008 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $31.43


Product Highlights
| Part Number | 70-517008 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Race Set |
| Position | Front Inner |
| UPC | 827098028514 |
| Category | Wheel Bearing and Race Set |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 25, 2005 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 8.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 4.00 cm |
| Weight | 0.50 kg |