Part Number KBR-17265 | Brand: Kobra | 10 items in stock
CA $6.14


Product Highlights
| Part Number | KBR-17265 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump To Power Steering |
| UPC | 827098451183 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 3, 2017 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.10 kg |