Part Number KTP-89145 | Brand: Kobra | 10 items in stock
CA $18.28


Product Highlights
| Part Number | KTP-89145 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt Tensioner Pulley |
| Position | Water Pump |
| UPC | 055461102268 |
| Category | Accessory Drive Belt Tensioner Pulley |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2025 |
| Updated | Jan 12, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.20 cm |
| Height | 9.20 cm |
| Weight | 0.32 kg |