Part Number KTP-89661 | Brand: Kobra | Out of Stock
CA $74.17


Product Highlights
| Part Number | KTP-89661 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Position | N/A |
| UPC | 055461101339 |
| Category | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2025 |
| Updated | Mar 19, 2026 |
| Length | 12.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 1.04 kg |