Part Number 14-WC370138 | Brand: Kingstar | 10 items in stock
CA $24.16


Product Highlights
| Part Number | 14-WC370138 |
| Brand | Kingstar |
| Part Type | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Position | Rear Right |
| UPC | 827098317175 |
| Category | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 6, 2007 |
| Updated | Nov 13, 2025 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 7.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.25 kg |