Part Number 14-WC370098 | Brand: Kingstar | Out of Stock
CA $16.58


Product Highlights
| Part Number | 14-WC370098 |
| Brand | Kingstar |
| Part Type | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Position | Rear Right |
| UPC | 827098317021 |
| Category | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 13, 2015 |
| Updated | Nov 13, 2025 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 7.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.35 kg |