Part Number 14-WC37983 | Brand: Kingstar | 10 items in stock
CA $23.32


Product Highlights
| Part Number | 14-WC37983 |
| Brand | Kingstar |
| Part Type | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Position | Rear |
| UPC | 827098317960 |
| Category | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 18, 2008 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 10.50 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 0.39 kg |