Part Number 14-WC37844 | Brand: Kingstar | 10 items in stock
CA $15.46


Product Highlights
| Part Number | 14-WC37844 |
| Brand | Kingstar |
| Part Type | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Position | Rear |
| UPC | 827098317786 |
| Category | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2003 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 8.50 cm |
| Width | 7.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.43 kg |