Part Number 14-WC370226 | Brand: Kingstar | 6 items in stock
CA $29.50


Product Highlights
| Part Number | 14-WC370226 |
| Brand | Kingstar |
| Part Type | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Position | Rear |
| UPC | 827098022413 |
| Category | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 22, 2019 |
| Updated | Nov 13, 2025 |
| Length | 9.50 cm |
| Width | 6.40 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 0.30 kg |