Part Number 14-WC370177 | Brand: Kingstar | 10 items in stock
CA $22.58


Product Highlights
| Part Number | 14-WC370177 |
| Brand | Kingstar |
| Part Type | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Position | Rear |
| UPC | 827098317342 |
| Category | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 1, 2011 |
| Updated | Nov 13, 2025 |
| Length | 10.50 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 0.55 kg |