Part Number 14-WC370108 | Brand: Kingstar | 10 items in stock
CA $23.60


Product Highlights
| Part Number | 14-WC370108 |
| Brand | Kingstar |
| Part Type | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Position | Rear |
| UPC | 827098317069 |
| Category | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 2, 2005 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 7.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.30 kg |