Part Number GCR-980572 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $58.54


Product Highlights
| Part Number | GCR-980572 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear Right |
| UPC | 827098819501 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 37.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 8.43 kg |