Part Number GCR-G8175 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $35.78


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8175 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098008783 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2017 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 4.26 kg |