Part Number GCR-982820 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $50.51


Product Highlights
| Part Number | GCR-982820 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629884958 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 8, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 6.10 kg |