Part Number GCR-982638 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $54.83


Product Highlights
| Part Number | GCR-982638 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629009917 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 8.19 kg |